Produkcja maszyn przemysłowych

Produkcja maszyny przemysłowe przez Inco System Sp. z o.o. są nowoczesne, niezawodne i funkcjonalne, przeznaczone do pracy w różnych gałęziach przemysłu. Specjalizujemy się w produkcji maszyn indywidualnych – od podstaw zaprojektowanych według Twoich potrzeb.

Mamy świadomość, że krótki okresu zwrotu maszyny przemysłowej gwarantuje odniesienie sukcesu przez naszych Klientów.

    Skontaktuj się z nami!





    Sprawdź jak możesz zrealizować swój pomysł. Skontaktuj się z nami!

    Producent maszyn przemysłowych

    Oferujemy maszyny, które od podstaw projektowane są przez nasz zespół inżynierów. Dlatego wszelkie zmiany podczas produkcji maszyn nie stanowią dla nas problemu. W produkcji maszyn skupiamy się na indywidualnych rozwiązaniach podnoszących wydajność zakładów produkcyjnych, bezpośrednio dostosowanych do potrzeb naszych Klientów.

    Sprawdź nasze realizacje
    Maszyn przemysłowa
    Maszyny przemysłowe dla firm
    Produkcja maszyn przemysłowych
    maszyny dla przemysłu

    Jesteś zainteresowany ofertą?

    Zadzwoń do naszych specjalistów

    Szukasz rozwiązania automatyzacji swojej produkcji i wiesz, gdzie jest Twoje wąskie gardło? Masz pomysł na automatyzację produkcji? Skontaktuj się z naszymi inżynierami, chętnie pomożemy Ci w realizacji Twoich pomysłów i kompleksowo poprowadzimy przez proces automatyzacji Twojego zakładu.

    Grzegorz Kamrowski

    Tel. 690 365 776

    Mariusz Potrykus

    Tel. 502 527 480

    Jak wygląda proces produkcji maszyny przemysłowej?

    1

    Pomysł na automatyzację stanowiska pracy

    Produkcja maszyn zaczyna się od pomysłu. Bezkompromisowo jest to najważniejszy etap całego przedsięwzięcia. Dzięki spostrzeżeniom i obserwacjom inwestora lub kadry zarządzającej produkcją jesteśmy w stanie poznać miejsce, które jest tzw. wąskim gardłem na produkcji. Przed procesem produkcji maszyn chętnie przeprowadzamy audyty procesu produkcyjnego, w którym zwracamy uwagę na krótkoterminowe i długoterminowe wąskie gardła, które najbardziej wymagają zautomatyzowania stanowiska.

    2

    Przesłanie zapytania ofertowego

    Aby poznać zalety i koszty związane ze zautomatyzowaniem stanowiska pracy w Państwa przedsiębiorstwie, zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego na nasz adres mailowy, znajdujący się w zakładce „Kontakt”. W odpowiedzi na zapytanie ofertowe poprosimy Państwa o szczegółowe informacje dotyczące procesów jakie zachodzą na danym stanowisku, a następnie nasi specjaliści na Państwa zamówienie przygotują indywidualną ofertę oraz projekt maszyny do parku maszynowego w Państwa przedsiębiorstwie.

    3

    Rozmowy na temat funkcjonalności nowej maszyny

    Po wstępnie przyjętej wycenie zawsze proponujemy spotkanie w celu szczegółowego omówienia funkcjonalności maszyny. Dzięki temu nasz Klient przed rozpoczęciem produkcji maszyny jest poinformowany o tym jak dokładnie będzie wyglądać zamówiony przez niego produkt. Na dalszym etapie rozmów przesyłamy aktualizację oferty, zazwyczaj zbliżoną do pierwotnej.

    4

    Przedstawienie koncepcji maszyny przemysłowej

    Przed rozpoczęciem prac nad produkcją maszyny zawsze przesyłamy Klientowi końcową koncepcję całego stanowiska. Dopiero po akceptacji ostatecznej wersji, którą wspólnie stworzymy, zaczynamy prace związane z projektowaniem naszej maszyny. Oczywiście nie oznacza to, że wszelkie zmiany są już zabronione. Akceptujemy drobne zmiany na każdym etapie tworzenia projektu od konstrukcji mechanicznej, projektu elektrycznego, aż po oprogramowanie do sterowników.

    5

    Rozpoczęcie prac projektowych

    Produkcja maszyn przemysłowych to przede wszystkim projekty. Prace projektowe rozpoczynają się równolegle na trzech płaszczyznach – mechanicznym, elektrycznym i softwarowym. Jest to okres, w którym Inwestor otrzymuję regularne informację na temat postępów prac jakie zachodzą podczas produkcji maszyny przemysłowej. Gotowy projekt konstrukcji mechanicznej trafia do zakładu ślusarskiego, a na podstawie projektu elektrycznego zamawiane są komponenty, z których składać się będzie maszyna.

    6

    Przeprowadzanie testów

    Po zakończeniu etapu projektowania i produkcji maszyny przychodzi czas na przeprowadzenie testów. Pierwsze testy maszyna zawsze przechodzi w naszym zakładzie. To na tym etapie jest czas na wprowadzanie ostatecznych zmian niezbędnych do poprawnej pracy maszyny. Podczas testów sprawdzamy m.in. poprawność pracy, funkcjonalność i działanie systemów bezpieczeństwa. Dzięki temu maszyna, która trafia do naszego Klienta jest już sprawdzona i przygotowana do pracy.

    7

    Uruchomienie maszyny

    Maszynę zamówioną przez Klienta dostarczamy przetestowaną, sprawdzoną wraz z kompletem dokumentów takich jak instrukcja obsługi, certyfikaty i karta gwarancyjna. Po podłączeniu wykonujemy testy i pomiary końcowe, wpisujemy w protokół pomiarowy i przeprowadzamy praktyczne szkolenie dla operatorów.

    8

    Rozpoczęcie produkcji maszyny przemysłowej

    W końcowym etapie nasi inżynierowie odpowiedzialni za produkcję maszyn przeprowadzają praktyczne szkolenie dla operatorów maszyn pod względem użytkowania maszyny przemysłowej. Prowadzony jest nadzór nad pracami oraz podpisane zostają dokumenty potwierdzające odbiór maszyny. Wraz z momentem przekazania maszyny w ręce Klienta, oferujemy gwarancję na indywidualnie ustalony okres, w wielu przypadkach Klient ma możliwość przedłużenia gwarancji na kolejny okres lub skorzystania z naszej usługi serwisowej, na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Sprzedaży.

    Najczęściej zadawane pytania:

    Budowa maszyn przemysłowych

    Projektowanie maszyn przemysłowych to wstępna faza budowy nowych urządzeń i modernizacji już istniejących. Na początku dowiadujemy się czego klient oczekuje od funkcjonalności systemu. Tym samym konstrukcja maszyny przemysłowej oraz zakres jej funkcjonalności spełni jego standardy. Bogate doświadczenie naszych specjalistów pozwala nam tworzyć indywidualne projekty w oparciu o niezawodne podzespoły i najnowsze rozwiązania technologiczne. Gwarantujemy, że projektowanie i budowa maszyn przemysłowych wspólnie z naszymi ekspertami zapewnią bezpieczeństwo i ergonomię pracy.

    Produkcja maszyn przemysłowych – jaki jest czas oczekiwania?

    Czas realizacji podczas budowy maszyn głównie zależy od poziomu zaawansowania systemu w jaki powinna być wyposażona pod względem technologicznym. Poziom zaawansowania wpływa na wydłużony czas projektowania maszyny oraz powiązane z tym wykorzystanie bardziej zaawansowanej aparatury elektrycznej, która charakteryzuje się słabą dostępnością. Najczęściej realizowane przez nas projekty wykonujemy w terminie od 3-6 miesięcy.

    Jakie są koszty produkcji maszyny przemysłowej?

    Maszyna przemysłowa charakteryzuje się dużym zaangażowaniem zespołu pracujących nad nią inżynierów. Na koszt produkcji maszyny przemysłowej składają się takie czynniki jak wizja lokalna, czas poświęcony na przedstawienie koncepcji, czas pracy nad projektami oraz dokumentacją powykonawczą, zakup i obróbka materiałów mechanicznych, zakup i montaż aparatury elektrycznej, przeprowadzenie testów i delikatne modyfikacje maszyny oraz transport maszyny do Klienta i uruchomienie maszyny. Koszt tak jak i czas realizacji maszyny, przede wszystkim związane są ze stopniem rozbudowania i zaawansowania maszyny.
    Niezależnie od kosztów podczas produkcji maszyn, rozwiązania które dostarczamy naszym Klientom zwracają się najczęściej w ciągu 24 miesięcy.

    Produkcja maszyn przemysłowych – cena

    Jako producent maszyn przemysłowych jesteśmy elastyczni w zakresie doboru producentów podzespołów, z których budujemy maszyny. Koszt produkcji maszyny przemysłowej przez naszą firmę wyceniany jest na podstawie wykonanej pracy oraz materiałów, z których zbudowana będzie maszyna. Zatem zmiana producentów podzespołów powoduje jedynie aktualizację oferty o różnicę w wartości podzespołów.

    Producent maszyn przemysłowych - na co zwracać uwagę?

    Wybór i zakup maszyny do przedsiębiorstwa jest zadaniem wymagającym przemyślanego i kompleksowego działania, warto skupić się również na renomie rynkowej, jaką cieszy się dany producent maszyn. Jednocześnie powinniśmy zwrócić uwagę na: funkcjonalność maszyny, sposób zasilania, rozmiar urządzenia, moc urządzenia, możliwość automatyzacji procesów. Wskazane jest też mieć na uwadze kwestię ceny – ostatecznego kosztu, jaki trzeba ponieść. Najlepszym rozwiązaniem może okazać się zamówienie maszyny pod nasze indywidualne zamówienie. Dużo lepiej również zainwestować w nowy sprzęt w atrakcyjnej cenie niż używane maszyny, które są wprawdzie tańsze, ale często charakteryzują się dużym stopniem zużycia, co może powodować ich awarie.

    Inco System Sp. z o.o.

    NIP: 5842813166
    REGON: 521080760
    KRS: 0000949118

    Adres

    Produkcja – warsztat
    ul. Juliusza Słowackiego 185
    80-298 Gdańsk

    Biuro:
    ul. Jabłoniowa 20/111F
    80-175 Gdańsk

    Kontakt

    +48 690 365 776
    +48 502 527 480
    kontakt@inco-system.com

    Przewiń na górę